Biz Kimiz ?

ProSotf Bilgisayar

Kayserimizin bilgi toplumu oluşumuna katkıda bulunmak amacıyla 03 Ocak 2000 tarihinde kurulmuş olan firmamız, sürekli yükselen başarı grafiğiyle, bilgisayar sektöründe 20 yıldan beri faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Firmamız, yalnızca bilgisayar dünyasının en köklü markalarının (IBM, HP, FUJITSU-SIEMENS, TOSHIBA, OKI, XEROX, DELL, ACER, INTEL vb) ürünlerinin yetkili satış ve destek hizmetlerini vermekle kalmayıp, WEB tasarımı, Güvenlik sistemleri ve hazır yazılımda da müşterilerine gereken desteği sağlamaktadır.

Müşteri portföyünde gerek kamu kurumları gerekse Kayseri'nin önde gelen firmalarını bulunduran Prosoft Bilgisayar, dünyanın en köklü markalarının Pc, Server, Network, Oem Ürünleri ve Çevre Birimleri gibi donanımlarının satışını yapmakta, teknik desteğini vermektedir.

Kayseri'mizde olmazsa olmaz haline gelen bilişim teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve bilişim teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan Prosoft Bilgisayar :